AC/OC najtańsze
on-line ubezpieczenia kalkulator ubezpieczen

Pytania i odpowiedzi

PYTANIA i ODPOWIEDZI

Serwis internetowy CREDIT24H powstał w roku 2013. Jego celem jest zebranie w jedno miejsce wielu ofert dostępnych na rynku finasowym, ich przesortowanie oraz dopasownie do potrzeb indywidualnego klienta.

 

Od roku 2014 działa też:

CREDIT24H UBEZPIECZENIA INTERNETOWE.

www.insurance24h.pl

CREDIT24H KALKULATOR UBEZPIECZEŃ AC/OC/NW oraz ubezpieczeń majątkowych.

www.calc24h.pl

 

  • Czy korzystając ze strony internetowej CREDIT24H poniesiesz dodatkowe koszta ?

ZDECYDOWANIE NIE. Wszelkie prowizje wynikłe z pośrednictwa przy świadczeniu usług są wypłacane niezależnie do kwoty pożyczki i NIE MAJĄ JAKIEGOKOLWIEK WPŁYWU na wysokość kwot do spłaty, wysokość opłat czy rat, które obciążają pożyczkobiorcę.

 

  • Czy korzystając z serwisu CREDIT24H ZAOSZCZĘDZISZ ?

TAK - wybierzesz konkretną ofertę, najkorzystniejszą i najbardziej dopasowną do Twoich potrzeb. Oszczędzasz swój czas i pieniądze.

 

  • W jakich godzinach i kiedy mogę wnioskować o pożyczkę, kredyt lub inną dostępną usługę ?

Strona internetowa czynna jest całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Jednak aby dokładnie ustalić termin pożyczki i warunki należy wybrać i zapoznać się z ofertą konkretnego pożyczkodawcy. Niektóre instytucje nie pracują w święta bądź inne dni wolne od pracy.

 

  • Jakie są warunki spłaty pożyczki, dostępne kwoty i podobne pytania ?

Takie szczegóły oferty otrzymasz po przejściu na stronę internetową wybranej firmy lub instytucji, od której zamierzasz wziąść pożyczkę, kredyt lub inną dostępną usługę. Generalnie aby otrzymać pieniądze wystarczy mieć aktywny numer telefonu, konto bankowe, obywatelstwo polskie oraz być osobą pełnoletnią.

 

  • Czy wszystkie formalności załatwię przez internet, bez wychodzenia z domu ?

TAK - po wejściu na stronę pożyczkodawcy lub usługodawcy najczęściej trzeba wypełnić odpowiedni formularz (spoza systemu CREDIT24H), poczekać na decyzję (ok. 10 - 20 min.) oraz na przelew z pożyczką lub kredytem.

PYTANIA i OPOWIEDZI

 

  • Kiedy otrzymam wpłatę na moje konto bankowe pożyczonej kwoty ?

Takie szczegóły dowiesz się już bezpośrednio u pożyczkodawcy. Jednak jeśli otrzymasz pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki lub usługi - pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu kilku minut (jeśli konta odbiorcy i nadawcy przelewu znajdują się w tym samym banku). W innym razie należy zapoznać się z sesjami księgowania wpływów gotówkowych w Twoim banku (znajdziesz takie dane na stronie internetowej danego banku).

 

  • Czy będzie sprawdzana moja wiarygodność kredytowa ?

Zależy indywidualnie od pożyczkodawcy. Niektóre firmy pożyczkowe weryfikują Twoje dane w BIK lub w KRD. Jednak nie zawsze zła historia kredytowa lub obciążenie istniejącymi długami przekreśla Twoją szansę na kolejny kredyt. Szukaj ofert przeznaczonych dla osób/instytucji zadłużonych, bez sprawdzania baz typu BIK lub ofert skierowanych do osób z windykacją komorniczą.

 

  • Dlaczego RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) jest tak wysoka ?

Miara RRSO została stworzona, by porównywać koszt pożyczek w ujęciu rocznym i nie bierze pod uwagę pożyczkodawców udzielających kredytów na krótszy okres. Krótko mówiąc, wysokość RRSO w przypadku kredytów krótkoterminowych ma niewielki związek z faktycznymi kosztami, jakie ponosi konsument. W rzeczywistości klienci płacą zwykle około 20% wartości pożyczonej kwoty.

Facebook
Script logo