AC/OC najtańsze
on-line ubezpieczenia kalkulator ubezpieczen

Rodzaje ubezpieczeń na życie

Branża ubezpieczeniowa to wciąż rozwijająca się branża. Coraz bogatsza jest oferta firm ubezpieczających dotycząca różnego rodzaju ubezpieczeń. Firmy co raz to prześcigają się w ofertach skierowanych do klientów, oferując różnego rodzaju profity i promocje, byleby zachęcić do skorzystania z usług tego właśnie ubezpieczyciela.

Szeroką ofertę posiadają bardzo popularne często wykorzystywane ubezpieczenia na życie. Swoim bogactwem ofert często potrafią zadziwić, choć większości z nas wydaje się, że ubezpieczenie te działa jedynie na wypadek śmierci.

Klasycznym ubezpieczeniem na życie, najbardziej popularnym jest ubezpieczenie na wypadek śmierci. Polisy na życie mają na celu ochronę rodziny ubezpieczonego na wypadek jego śmierci. Ubezpieczenie to jest wypłacane po śmierci ubezpieczonego do rąk osób wymienionych w umowie. Zazwyczaj ta forma zawierana jest w opcji bezterminowej. Oznacza to, że bez względu na czas śmierci wypłacone zostanie odszkodowanie. Jest również możliwość wykupienia ubezpieczenia na czas określony, wtedy to tylko w czasie określonym w umowie obowiązuje ubezpieczenie.

Wśród ubezpieczeń wyróżnione jest także ubezpieczenie na dożycie. Ubezpieczenie takie wypłacane jest pod warunkiem dożycia ustalonego w umowie wieku. Poza tym można też spotkać się z ubezpieczeń emerytalnym, które często powiązane jest z ubezpieczeniem na dożycie.

Facebook
Script logo